Wystartował portal Flytour.pl

Turystyka to jeden z najlepiej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki, który odpowiada za 5.2 procent polskiego PKB. Do roku 2020 ma on urosnąć o kolejne 0.2% PKB. Tymczasem bardzo młody rynek dronów w Polsce szacuje się już na około 200 mln PLN – to kolejny bardzo silny sektor, który wciąż jest przed fazą największego rozwoju. Korzystając z rosnącej popularności bezzałogowców i mocnej pozycji turystyki w naszym kraju stworzyliśmy portal, który łączy obie te dziedziny.

Na Flytour.pl chcemy pokazywać ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne, obiekty noclegowe, sportowe, sakralne, historyczne, uzdrowiska i wiele więcej. Będziemy używać do tego celu drony, które dają możliwość spojrzenia na każde miejsce i obiekt z zupełnie innej perspektywy – często niedostępnej na codzień dla każdego turysty. Zdjęcia i filmy z drona pozwalają na ukazanie atrakcyjności danego miejsca w zupełnie inny sposób – pokazująć jego szerszy kadr i pełne walory turystyczno-przyrodnicze.

Obiekty noclegowe pokazane z powietrza mają szansę pochwalić się również swoim bezpośrednim otoczeniem i dokładniej ukazuje położenie danego obiektu. To samo dotyczy obiektów sakralnych (świątynie, kościoły), historycznych (zamki, pałace), przyrodniczych (ogrody, parki), sportowych (wyciągi narciarskie, baseny) i zasadniczo każdych innych atrakcji turystycznych.

Zachęcamy do przesyłania własnych propozycji obiektów, które powinny znaleźć się na Flytour.pl. Nasza baza atrakcji turystycznych i obiektów widzianych z powietrza będzie sukcesywnie rozbudowywana.

Related Post

thumbnail
hover

Gdzie na majówkę? TOP5 miejsc wg...

Portal nocowanie.pl opublikował dane o ilości zapytań wysyłanych do ośrodków noclegowych w różnych lokalizacjach Polski, których do...

Leave us a comment